استخدامی جدید معلم و استاد تدریس خصوصی بهمن و اسفند 96 و سال 97

پنج‌شنبه 12 بهمن 1396 ساعت 11:52

استخدامی جدید معلم و استاد تدریس خصوصی بهمن و اسفند 96 و سال 97 - اگر در جستجوی جدیدترین آگهی های استخدام معلم و استاد تدریس خصوصی و جذب مدرس هستید .... اگر قصد دارید در ترم دوم سال تحصیلی 96-97 و در بهمن96 و اسفند96 و همچنین در سال 97 در زمینه آموزش و تدریس خصوصی در منزل فعالیت داشته باشید و درامد خوبی بدست آورید ... در هر صورت جستجوی بیشتر آگهی های استخدامی را فراموش کنید. راهکار بهتری برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی وجود دارد. برای کسب درآمد بالا در سال 97 و زمستان 96 به بزرگترین سایت تدریس ایران www.iranmodares.com مراجعه کنید و به صورت کاملا رایگان تبلیغات تدریس خودتان را ثبت نمائید. به این ترتیب آگهی شما در معرض دید متقاضیان تدریس خصوصی قرار گرفته و به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانید شاگرد جذب کنید.

اگر از طریق آگهی های استخدامی معلم و ارتباط گرفتن با آموزشگاهها شاگرد جذب نمائید، هر جلسه 30 تا 40 درصد مبلغ حق التدریس را باید به آموزشگاه پرداخت نمائید. اما در حالتیکه از طریق ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب کنید، هم قیمت کلاسها را خودتان تعیین می کنید و هم کل مبلغ را هر جلسه برای خودتان برخواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


20 راهکار برای کسب موفقیت های بیشتر در کار و شغل تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا

درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه با تدریس خصوصی ریاضی

چگونه درآمد خودمان از تدریس خصوصی را دو برابر کنیم؟

25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی


iranmodaresبا درج اگهی تدریس خصوصی فیزیک در ایران مدرس افرادی که متقاضی تدریس فیزیک هستند آگهی تدریس شما را به صورت مستقیم مشاهده نموده و با خود شما تماس خواهند گرفت. در مهر، آبان و آذر 96 برای کسب درآمد از تدریس فیزیک، به جای جستجوی بیشتر آگهی های استخدامی مدرس و استخدام معلم فیزیک و ....، با درج تبلیغات تدریس فیزیک در ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب کنید. در این روش، کل مبلغ حق التدریس را برای خودتان بر می دارید و لازم نیست هر جلسه 30 تا 40 درصد پولی را که می گیرید به آموزشگاه بدهید.

وقتی به صورت مستقل شاگرد جذب می کنید و جستجوی آگهی های استخدام تدریس خصوصی را کنار می گذارید شاگردهای شما از این به بعد خودتان را می شناسند و اگر خوب تدریس کنید و در تدریس درس ریاضی و فیزیک و شیمی عملکرد عالی داشته باشید، دفعات بعد برای دروس دیگرشان هم با خود شما تماس خواهند گرفت. وقتی بدون واسطه در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید قیمت کلاسهای تدریس خصوصی را خودتان تعیین می کنید و لازم نیست با قیمتهای پایین تعیین شده توسط آموزشگاهها کار کنید.
برای مشاهده لیست مدرسینی که در ایران مدرس ثبت نام کرده اند و در زمینه اموزش و تدریس فیزیک فعالیت دارند بر روی عبارت معلم خصوصی فیزیک کلیک کنید.
برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی به جای جستجوی بیشتر آگهی های استخدام تدریس و استخدام مدرس و معلم خصوصی در همین سایت (کلیک کنید: ایران مدرس) عضو شده و اگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان (و یا در صورت تمایل به صورت ویژه) ثبت کنید. ایران مدرس به صورت اختصاصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی فعالیت دارد و تا آذر 96 بیش از 17300 مدرس تدریس خصوصی آگهی تدریس خودشان را در این وب سایت ثبت نموده اند. با ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس از جستجوی بیشتر آگهی های استخدام و جذب معلم بی نیاز خواهید شد و تبلیغات شما به صورت مستقیم در معرض دید متقاضیان تدریس قرار خواهد گرفت. با گسترش اینترنت به تدریج ارائه خدمات از طریق واسطه کم تر شده و متقاضیان تدریس و والدین آنها می توانند به صورت مستقیم رزومه مدرسین را در ایران مدرس مشاهده کنند و مدرس مورد نظر خودشان را انتخاب نمایند. شما نیز با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط خواهید بود و در این حالت در صورتیکه شاگرد جذب کنید کل حق التدریس را برای خودتان بر می دارید و به آموزشگاه درصد پرداخت نخواهید کرد. جستجوی بیشتر آگهی های استخدام تدریس خصوصی را کنار بگذارید و با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس به صورت مستقیم و بدون واسطه شاگرد جذب کنید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.