استخدام تدریس خصوصی مهر 96 و آبان و آذر 96

جمعه 3 شهریور 1396 ساعت 13:33

استخدام تدریس خصوصی مهر 96 و آبان و آذر 96 - از علاقه مندان به تدریس خصوصی در مهر96 و آبان و اذر96 دعوت به همکاری می گردد.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی به بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران www.IranModares.com مراجعه نموده و پس از عضویت در سایت آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت نمائید و به جمع بیش از 17000 مدرس ثبت نامی ایران مدرس بپیوندید. با ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط بوده و به راحتی شاگرد جذب خواهید کرد.
اگر در جستجوی آگهی های استخدامی مدرس خصوصی در پاییز 96 ودر تهران  و یا هر جای دیگر ایران هستید، مطمئن باشید جذب شاگرد از طریق ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس به صرفه تر و پربازده تر است. در این حالت کل مبلغ حق التدریس را برای خودتان بر می دارید و لازم نیست هر جلسه 30 یا 40 درصد را به آموزشگاه پرداخت کنید.
ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و بازدید آن در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز می رسد. به جای جستجوی بیشتر آگهی های استخدامی مدرس و معلم و .... در مهر و آبان و اذر 96، تبلیغات تدریس خودتان را در ایران مدرس ثبت کنید و به صورت مستقیم و بدون دخالت هیچ واسطه ای شاگرد جذب کنید.
برای مطالعه در زمینه روشهای مختلف جذب شاگرد این مقاله را مطالعه کنید: ....
(استخدام تدریس خصوصی مهر 96 و آبان و آذر 96)

www.Iranmodares.com

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.