آگهی استخدام جدید مدرس تدریس خصوصی فروردین 96

شنبه 19 فروردین 1396 ساعت 07:28

اگر در جستجوی آگهی استخدام جدید مدرس تدریس خصوصی فروردین 96 هستید ...

اگر در فروردین96 قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فعالیت کنید ...

اگر در سال 96 و فروردین 96 می خواهید کار تدریس را شروع کنید و یا قبلا این کار را انجام داده اید و قصد دارید تعداد شاگردهایتان را بیشتر کنید ...

در هر صورت جستجو برای آگهی استخدام جدید مدرس تدریس خصوصی فروردین 96 در روزنامه و اینترنت را متوقف کنید. برای جذب شاگرد و کسب درآمد از کار تدریس راهمار بهتری هم وجود دارد. به سایت ایران مدرس که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است مراجعه نموده و پس از عضویت در سایت، آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت نمائید تا متقاضیان تدریس خصوصی به صورت مستقیم با شما در ارتباط باشند. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. برای مطالعه در زمینه نحوه جذب شاگرد مقاله 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.
مدرسین زیادی در سایت ایران مدرس آگهی تدریس ویژه ثبت نموده اند (تعدادی از آنها را در صفحه اصلی سایت ایران مدرس می توانید مشاهده کنید) و آگهی ویژه خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی است. با درج اگهی تدریس در ایران مدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط بوده و شاگرد جذب خواهید کرد.


iranmodares


بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.