X
تبلیغات
زولا

استخدام مدرس تدریس خصوصی، معلم، دبیر، دانشجو، کار دانشجویی 96

سه‌شنبه 1 فروردین 1396 ساعت 09:48
دعوت به همکاری تدریس خصوصی سال 96 - از علاقه مندان به آموزش و تدریس خصوصی در سال 96 ، فروردین و اردیبهشت 96 ، خرداد 96 و سایر ایام سال 96 دعوت به همکاری می گردد. (استخدام مدرس تدریس خصوصی، معلم، دبیر، دانشجو، کار دانشجویی 96)
اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، دروس دانشگاهی و .... فعالیت دارید ....
اگر در سال 96 در زمینه تدریس دروس ابتدایی و متوسطه، در.س کنکور و دانشگاهی، زبان و موسیقی و .... قصد ادامه فعالیت و کسب درآمد دارید ....
اگر در تهران، تبریز، مشهد، خراسان، شیراز، رشت، کردستان، سنندج و ... در سال 96 قصد دارید از کار تدریس و تدریس خصوصی درآمد کسب کنید ....
در هر صورت، بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی در این بخش به شما معرفی می گردد.
به سایت ایران مدرس www.IranModares.com مراجعه کنید. فرم عضوبت در سایت را تکمیل نمائید و در ادامه آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید. آگهی تدریس شما پس از تایید مدیریت سایت نمایش داده شده و متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس خواهند گرفت.
ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. در این بخش در زمینه استخدامی جدید دانشجو و کار دانشجویی 96 توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید در سال 96 در کنار تحصیل خودتان درآمد هم کسب نمائید و در ضمن درسهای خودتان را هم خوب بخوانید کار تدریس خصوصی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
در سال 96 با فعالیت در زمینه کار تدریس می توانید درامد خوبی کسب کنید.
اگر به کار تدریس علاقه دارید، می توانید در سال 96 به عنوان کار پاره وقت دانشجویی به تدریس خصوصی بپردازید. کار تدریس انعطاف زمانی بالایی دارد. می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را در زمانهایی که خودتان کلاس ندارید برگزار نمائید. در ضمن به نسبت بسیاری از کارهای پاره وقت و نیمه وقت دیگر، کار تدریس خصوصی درامد بالاتری دارد.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی می توانید با آموزشگاهها تماس بگیرید و یا به عنوان یک راهکار بهتر به صورت زیر عمل نمائید:
به سایت ایران مدرس www.IranModares.com مراجعه کنید. فرم عضوبت در سایت را تکمیل نمائید و در ادامه آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید. آگهی تدریس شما پس از تایید مدیریت سایت نمایش داده شده و متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس خواهند گرفت.
ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد.

عبارتهای کلیدی: استخدامی جدید دانشجو و کار دانشجویی 96، شغل برای دانشجو سال 96، استخدام جدید دانشجو 96

ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس پربازده، مفید و موثر است. بعضی از مدرسین بیش از 15 بار هم آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید کرده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت اگهی تدریس در ایران مدرس است. اگر شما هم آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید و رزومه خوبی از خودتان ارائه کنید و در کنار آن آگهی تدریس خودتان را ویژه نمائید، به احتمال بسیار زیاد می توانید شاگرد جذب نموده و از کار تدریس درآمد کسب نمائید. اینکه آگهی تدریس ثبت نمائید و خودتان شاگرد جذب کنید، به نسبت همکاری با آموزشگاهها و جستجوی آگهی های استخدامی مدرس و ...، مزیتهای فراوانی دارد. از جمله اینکه کل مبلغ حق التدریس را برای خودتان بر می دارید و درصدی به اموزشگاهها پرداخت نمی کنید. در ضمن هزینه تدریس را خودتان تعیین می کنید و اگر خوب تدریس کنید درآمد شما به مرور افزایش می یابد.


عبارتهای کلیدی: جذب مدرس آذر 96-استخدام مدرس شیمی اردیبهشت 96-استخدام دانشجو در ایلام-استخدام هیات علمی-دعوت به همکاری96-استخدام مدرس مرداد 96-آگهی تدریس خصوصی-جذب مدرس 96-استخدام مدرس عربی 96-استخدام مدرس-تدریس-استخدام رشت 96-دعوت به همکاری 96-استخدام مدرس زبان-تافل-استخدام مدرس تیر 96-استخدام مدرس ریاضی-دبیران-استخدام جهت تدریس در زنجان-استخدام مدرس فیزیک مهر 96-استخدام دانشجوی مهندسی مکانیک


اگر قصد دارید در سال 96 در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، المانی ، فرانسوی و سایر زبانهای خارجی فعالیت داشته باشید ...

اگر می خواهید در سال 96 کسب و کار خودتان را رونق ببخشید و از تدریس زبان درآمد خوبی کسب نمائید ...

در هر صورت، به جای اینکه کل روزنامه ها و اینترنت را برای مشاهده آگهی های استخدام مدرس زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی فروردین و اردیبهشت 96 و ... جستجو نمائید، به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه کنید، در سایت عضو شوید و آگهی رایگان تدریس زبان خودتان را ثبت نمائید.


کار دانشجویی 96, استخدام دانشجویی 96, کار پاره وقت دانشجویی 96

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.