استخدام مدرس زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی سال 96

دوشنبه 23 اسفند 1395 ساعت 00:38
استخدام مدرس زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی سال 96 - اگر در جستجوی آگهی های جدید استخدامی مدرس تدریس زبانهای خارجی، مدرس زبان انگلیسی، المانی و زبان فرانسوی در فروردین و اردیبهشت و خرداد 96 و در جستجوی آگهی جدید استخدام معلم و استاد زبان و استخدام مدرس زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی سال 96 هستید ... در هر صورت، به جای جستجوی سایتهای مختلف اینترنتی و جستجوی روزنامه و تماس با آموزشگاهها برای استخدام تدریس زبان در سال 96، به بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) که تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد مراجعه نموده و پس از عضویت در سایت آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان درج نمائید. در ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام کرده اند و تا اریبهشت و خرداد 96 تعداد مدرسین تدریس خصوصی به بیش از 17000 مدرس هم خواهد رسید. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس متقاضیان تدریس و آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و سایر زبانهای خارجی در تهران و کل ایران آگهی شما را مشاهده کرده و با شما تماس خواهند گرفت. برای ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک نمائید.

حتما بخوانید: راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
حتما بخوانید: راهکارهایی برای افزایش بازدهی آگهی تدریس و افزایش جذب شاگرد

ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس پربازده، مفید و موثر است. بعضی از مدرسین بیش از 15 بار هم آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید کرده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت اگهی تدریس در ایران مدرس است. اگر شما هم آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید و رزومه خوبی از خودتان ارائه کنید و در کنار آن آگهی تدریس خودتان را ویژه نمائید، به احتمال بسیار زیاد می توانید شاگرد جذب نموده و از کار تدریس درآمد کسب نمائید.

iranmodares

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی زبان انگلیسی، مدرسین تدریس مکالمه و گرامر قواعد انگلیسی، مدرسین آیلتس و تافل و زبان کنکور و ... بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.