دعوت به همکاری تدریس سال 96 در تمامی زمینه ها و رشته ها و در کل کشور

چهارشنبه 11 اسفند 1395 ساعت 17:16

از علاقه مندان به تدریس خصوصی در بهمن و اسفند 95 و سال 96 (فروردین و اردیبهشت 96 و سایر ایام سال 96) در تمامی زمینه ها و رشته ها و در کل کشور دعوت به همکاری می گردد. استخدام مدرس زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی فروردین و اردیبهشت 96 - اگر در سال 96 (فروردین و اردیبهشت96) در جستجوی اگهی های جدید استخدام مدرس زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی فروردین و اردیبهشت 96 هستید ...
اگر قصد دارید در سال 96 در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، المانی ، فرانسوی و سایر زبانهای خارجی فعالیت داشته باشید ...
اگر می خواهید در سال 96 کسب و کار خودتان را رونق ببخشید و از تدریس زبان درآمد خوبی کسب نمائید ...
در هر صورت، به جای اینکه کل روزنامه ها و اینترنت را برای مشاهده آگهی های استخدام مدرس زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی فروردین و اردیبهشت 96 و ... جستجو نمائید، به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس ) مراجعه کنید، در سایت عضو شوید و آگهی رایگان تدریس زبان خودتان را ثبت نمائید.
به این ترتیب متقاضیان تدریس خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی و سایر زبانهای خارجی در سال 96 به صورت مستقیم با شما در ارتباط بوده و به راحتی شاگرد جذب خواهید کرد.


iranmodares


در ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام کرده اند و تا اریبهشت و خرداد 96 تعداد مدرسین تدریس خصوصی به بیش از 17000 مدرس هم خواهد رسید. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس متقاضیان تدریس و آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و سایر زبانهای خارجی در تهران و کل ایران آگهی شما را مشاهده کرده و با شما تماس خواهند گرفت.

برای درج آگهی تدریس زبان انگلیسی و المانی و فرانسه و .... در فروردین و اردیبهشت 96 در سایت ایران مدرس، در بالای صفحه همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نموده و بعد از ثبت نام و ورود به کنترل پنل، آگهی تدریس خودتان را درج کنید.
--------------------------------------
استخدام و کار دانشجویی اسفند 95 و سال 96
استخدام و کار دانشجویی اسفند 95 و سال 96 - اگر دانشجو هستید و در جستجوی کار دانشجویی و شغل دانشجویی در سال 96 و فروردین و اردیبهشت 96 هستید ...
اگر می خواهید همزمان با تحصیل خودتان در سال 96 درامد هم کسب کنید ...
در هر صورت، کار تدریس گزینه خوبی است.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی به عنوان کار دانشجویی در سال 96 آگهی تدریس خودتان را در سایت ایران مدرس که تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد ثبت نمائید.
با درج تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس متقاضیان تدریس و آموزش در تهران و کل ایران آگهی شما را مشاهده کرده و با شما تماس خواهند گرفت.
www.IranModares.com

---------------------------------------

استخدام مدرس تدریس کنکور و آموزش کنکور سال 96 - از علاقه مندان به تدریس دروس کنکوری، مدرسین کنکور و تمامی افرادی که توانایی تدریس دروس کنکور را دارند دعوت می شود برای جذب شاگرد و کسب درامد از تدریس دروس کنکوری به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه نموده و آگهی تدریس خودشان را به صورت رایگان درج نمایند. با درج آگهی تدریس در ایران مدرس که تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد، متقاضیان تدریس دروس کنکوری و متقاضیان تدریس دروس ابتدایی تا دانشگاه با شما تماس خواهند گرفت. ایران مدرس پربازدیدترین و معتبرترین سایت تدریس ایران است. www.IranModares.com

------------------------------------------

دعوت به همکاری تدریس دروس کنکوری و دبیرستان - از علاقه مندان به تدریس دروس کنکوری و ... دعوت می گردد برای کسب درآمد از تدریس اگهی خودشان را در سایت پربازدید تدریس ایران www.IranModares.com ثبت نمایند.

------------------------------------------

ثبت آگهی تدریس در این وب سایت رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی در بهمن و اسفند 95 و سال 96 (فروردین و اردیبهشت 96 و سایر ایام سال 96) فرصت درج آگهی رایگان تدریس در بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) را از دست ندهید. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس متقاضیان تدریس و آموزش در تهران و کل ایران آگهی شما را مشاهده کرده و با شما تماس خواهند گرفت.

عبارتهای کلیدی: استخدام مدرس بهمن 95، استخدام معلم اسفند 95، استخدام دبیر سال 96، استخدام تدریس خصوصی فروردین 96، استخدامی جدید مدرس اردیبهشت 96، آگهی استخدام تدریس خصوصی، استخدام مدرس 96

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.