X
تبلیغات
زولا

استخدام مدرس تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، زیست، زبان، دروس دانشگاهی بهمن و اسفند 95

شنبه 25 دی 1395 ساعت 22:45
آگهی استخدام مدرس تدریس خصوصی بهمن و اسفند 95 - اگر در جستجوی آگهی استخدام مدرس تدریس خصوصی بهمن95 و اسفند95 هستید .... اگر در روزنامه و اینترنت بدنبال پیدا کردن آگهی های استخدامی تدریس (تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، زیست، زبان، دروس دانشگاهی و ....) کلی وقت صرف کرده اید ...  در هر صورت، به جای جستجوی آگهی های استخدام مختلف در بهمن و اسفند 95 یک راهکار بسیار بهتر را برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی به شما پیشنهاد می کنیم. به صورت زیر عمل کنید.

1- به بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه کنید. بر روی لینک سایت تدریس خصوصی کلیک نمائید.

2- در سایت ایران مدرس عضو شده و آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت نمائید.

3- پس از تایید مدیریت سایت، آگهی تدریس شما نمایش داده شده و متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس خواهند گرفت.


iranmodaresثبت آگهی تدریس در اینترنت و در سایت ایران مدرس به نسبت جستجوی آگهی های استخدام تدریس و جذب مدرس خصوصی بهمن و اسفند 95 و ... و تماس با آموزشگاهها و ... مزیتهای زیادی دارد. اولا که قیمت جلسات تدریس خصوصی را خودتان تعیین می کنید. در ضمن، کل مبلغ حق التدریس را برای خودتان بر می دارید. از طرفی آموزشگاهها بیشتر با مدرسین خودشان کار می کنند و معمولا به مدرسین نا آشنا یا تازه کار شاگرد معرفی نمی نمایند.

برچسب‌ها: استخدام مدرس، استخدام مدرس تدریس خصوصی، استخدام مدرس بهمن 95، استخدام مدرس اسفند 95، استخدام مدرس بهمن95، استخدام مدرس اسفند95، استخدام تدریس خصوصی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.