X
تبلیغات
زولا

استخدام مدرس ریاضی، فیزیک، زیست، عربی، زبان، شیمی آبان و آذر 95

پنج‌شنبه 29 مهر 1395 ساعت 10:48
استخدام مدرس ریاضی، فیزیک، زیست، عربی، زبان، شیمی آبان و آذر 95 - اگر به کار تدریس خصوصی علاقه دارید ...
اگر در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک سابقه کار دارید و یا می خواهید فعالیت در این زمینه را شروع کنید ...
اگر در آبان95 و آذر95 قصد دارید از کار تدریس زیست و عربی درآمد خوبی کسب نمائید ...
چنانچه  در آبان 95 و آذر 95 قصد دارید با فعالیت در زمینه تدریس زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی و با تدریس شیمی و یا هر درس دیگری از کار تدریس پول در بیاورید ....
در هر صورت، به جای ورق زدن روزنامه های در جستجوی آگهی های استخدام تدریس و یا به جای تماس با آموزشگاههای مختلف برای درخواست استخدام تدریس در آبان و آذر 95، به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه نموده و پس از عضویت در سایت، آگهی تدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان درج نمائید. با درج آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به صورت مستقیم با شما در ارتباط بوده و به راحتی شاگرد جذب خواهید کرد.
سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. در سایت ایران مدرس تا آبان95 بیش از 15000 مدرس خصوصی ثبت نام کرده اند.  بازدید این وب سایت در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد.
برای مشاهده صفحه اصلی سایت ایران مدرس و درج آگهی تدریس خصوصی رایگان بر روی عبارت سایت ایران مدرس یا عبارت زیر کلیک نمائید. سایت ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی را فراهم کرده است و هزاران جزوه و نمونه سوال امتحانی و تست کنکور هم در آن ارائه شده است. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، زیست، عربی، زبان، شیمی و یا هر درس دیگری، فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.